
Чебуречница VIATTO VA-MF25
- Бар
- Коды:287218
110 179 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MF25 чебуречница қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көп мөлшерде май немесе май, пасталар, бел, пирожныйлар және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Кернеуі: 220 В
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 21 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 21 л |
| Ені | 435 мм |
- Бағасы: 110 179 ₸


