
Ауа қуырғыш VIATTO HDF8
- Бар
- Коды:128392
119 744 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HDF8 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель пайдалануға ыңғайлы термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қуырғыш себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 340х550х470 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158156 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.3 кг |
| Биіктігі | 387 мм |
| Тереңдігі | 632 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3.25 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 313 мм |
- Бағасы: 119 744 ₸


