
Ауа қуырғыш VIATTO VA-EF082
- Бар
- Коды:203906
125 065 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-EF082 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель әрбір ваннадағы температураны тәуелсіз реттеумен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 205x175x100 мм өлшемді 2 себет және 2 қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның өлшемі: 325х265х200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 560х450х350 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.6 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 6 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 12 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 325 мм |
- Бағасы: 125 065 ₸


