
Ауа қуырғыш VIATTO HDF4+4
- Бар
- Коды:128391
144 733 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HDF4+4 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель әрбір ваннадағы температураны тәуелсіз реттеу мүмкіндігімен пайдалануға ыңғайлы термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қуырғыш себеттер кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 455х515х380 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158155 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.5 кг |
| Биіктігі | 313 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 494 мм |
- Бағасы: 144 733 ₸


