
Ауа қуырғыш VIATTO HDF8+8
- Бар
- Коды:128393
188 846 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HDF8+8 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель әрбір ваннадағы температураны тәуелсіз реттеу мүмкіндігімен пайдалануға ыңғайлы термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қуырғыш себеттер кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 625х555х465 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158157 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 387 мм |
| Тереңдігі | 632 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 6.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 598 мм |
- Бағасы: 188 846 ₸





