
Қуырғыш Grill Master Ф2ЖТЛФРЭ
- Бар
- Коды:119359
727 411 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ФЖТЛФРЭ қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді жоғары температурада көп мөлшерде маймен қуыруға арналған. Модель 2 топсалы есігі бар жабық тұғырмен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 2х15 л
- Жұмысшы: 2х9 л
- Қаптамадағы габариттері: 950х1010х1280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24019 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 67 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 97 келі |
| Биіктігі | 980 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 7.6 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 30 л |
| Бір ваннаның көлемі | 15 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 727 411 ₸


