
Қуырғыш Grill Master Ф3АПЭ
- Бар
- Коды:64348
343 963 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3АПЭ электр қуырғышы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында жоғары температурада көп мөлшерде майға пасталар мен пончиктерді қуыру үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қақпағы ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 7-ден 10 минутқа дейін.
- Өнімдерге арналған ашық алаңдары бар өлшемдер: 1232х804х307 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21604 / 109794 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40 келі |
| Биіктігі | 258 мм |
| Тереңдігі | 736 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 5.4 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 55 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 343 963 ₸


