
Қуырғыш Grill Master Ф1ФрЭ
- Бар
- Коды:64347
160 437 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master F1FRE электрлік ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру орындарында жоғары температурада көп мөлшердегі майға тағамдарды қуыру үшін қолданылады. Аспаптың конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қуыруға арналған болат себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 10 мин.
- Жұмыс көлемі: 6-дан 7 литрге дейін
- Себет өлшемі: 184x220x150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21601109792 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 9 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 275 мм |
- Бағасы: 160 437 ₸


