
Ауа қуырғыш Grill Master ФЖТЛФРЭ
- Бар
- Коды:115376
365 007 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ФЖТЛФРЭ қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді жоғары температурада көп мөлшерде маймен қуыруға арналған. Модель 2 сөресі бар ашық тұғырмен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 33 л
- Жұмысшы: 23 л
- Себеттің өлшемі: 393х244х11 мм
- Қаптамадағы габариттері: 550х950х1280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ФЖТЛФЭ 24022 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 71 келі |
| Биіктігі | 980 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 4.4 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 33 л |
| Бір ваннаның көлемі | 33 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 365 007 ₸


