
Қуырғыш чебуречная Grill Master Ф2ФРЭ (21605)
- Бар
- Коды:64349
188 166 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master F2FRE электрлік ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру орындарында жоғары температурада көп мөлшерде майға пасталар мен пончиктерді қуыру үшін қолданылады. Аспаптың конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның габариттері: 348х300х120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21605 / 109795 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 522 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 2.6 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 6 л |
| Бір ваннаның көлемі | 12 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 188 166 ₸


