
Қуырғыш Grill Master Ф2ФрЭ (21602)
- Бар
- Коды:42210
221 873 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ф2ФРЭ Grill Master электрлі қуырғыш терең қуырылған тағамдарды дайындауға арналған. Бұл жабдық келушілерге фри картоптары, қамырдағы көкөністер және т.б. сияқты тағамдарды ұсынатын әртүрлі тамақтандыру орындарында пайдалануға жарамды.
Жеткізу көлеміне қуыруға арналған 2 себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 10 мин.
- Себеттің өлшемдері: 102x220x150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21602109793 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 2.6 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 12 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: 221 873 ₸


