
Қуырғыш Grill Master Ф1ФРГ/800
- Бар
- Коды:79094
574 355 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фритюрница Grill Master Ф1ФРГ/800 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында үлкен көлемде май дайындауға арналған. Модель есігі бар жабық стендпен, газды басқару және электрмен тұтану жүйесі бар қуатты газ оттығымен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуыру температурасын автоматты түрде реттеу газ термостатымен қамтамасыз етіледі
- Қуыру температурасын бірқалыпты реттеудің болуы
- Үлкен ақпараттылық және фритюр температурасын дәл бақылау үшін майдың ағымдағы температурасын өлшейтін көрсеткіш термометрі қарастырылған
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру температурасы: 140-тан 195 °С-қа дейін
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,18 м3/сағ
- Балондық: 0,69 кг/сағ
- Ұсынылатын газ қысымының мәні: 1,3-тен 3 кПА-ға дейін
- Кернеу (оттықтарды электрмен тұтандыру үшін): 220 В
- Газ құбырына қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 500х900х1250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13068п |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 10.7 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 6-дан 9 л-ге дейін |
| Бір ваннаның көлемі | 13 л |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 574 355 ₸


