
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT1010N
- Бар
- Коды:71816
173 465 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT1010N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен және майды төгуге арналған шүмектермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 630х490х385 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 148267 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 325 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 8 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 10 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 173 465 ₸


