
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FR66E
- Бар
- Коды:170816
73 954 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FR66E ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар 2 себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 315х570х455 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 12 л |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 73 954 ₸


