
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FR6E
- Бар
- Коды:170817
41 555 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FR6E ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 310х460х320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 353397 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 275 мм |
- Бағасы: 41 555 ₸


