
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FR6L
- Бар
- Коды:94770
42 350 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FR6L ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен және суық аймақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 себеттің өлшемі (тұтқасыз): 180x210x100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159873 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 42 350 ₸



