
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT6N
- Бар
- Коды:71819
63 593 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT6N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен және суық аймақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет пен қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 500х300х350 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.69 келі |
| Биіктігі | 325 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 63 593 ₸


