
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT66N
- Бар
- Коды:71818
115 194 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT66N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар себеттер кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 350х520х385 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Биіктігі | 325 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 4 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 115 194 ₸


