
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT88N
- Бар
- Коды:46429
192 251 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT8N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен, суық аймақпен және май төгетін шүмектермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар себеттер кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140691 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.15 кг |
| Биіктігі | 386 мм |
| Тереңдігі | 568 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 6.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 598 мм |
- Бағасы: 192 251 ₸


