
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT8N
- Бар
- Коды:46428
119 093 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT8N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен, суық аймақпен және май төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет пен қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140690 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.66 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 415 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3.25 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 119 093 ₸


