
Чебуречница Hurakan HKN-EF9
- Бар
- Коды:156083
116 416 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чебуречница Hurakan HKN-EF9 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пасталар мен басқа да тағамдарды дайындауға арналған. Модель температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылық көлемі: 21,7 л
- Себеттің өлшемі: 430x230x105 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 218504 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 785 мм |
| Қуат | 3.9 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречница Фритюр майының жалпы көлемі | 12 л |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 116 416 ₸


