
Чебуречница Hurakan HKN-EF8
- Бар
- Коды:137031
101 965 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чебуречница Hurakan HKN-EF8 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пасталар мен басқа да тағамдарды дайындауға арналған. Модель температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 450х520х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209466 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.6 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 2.8 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 9 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 15.6 л |
| Ені | 395 мм |
- Бағасы: 101 965 ₸


