
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT10N
- Бар
- Коды:71817
108 612 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT10N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен, суық аймақпен және май төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет пен қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 148266 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.13 кг |
| Биіктігі | 325 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 4 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 10 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 108 612 ₸


