
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FD44N
- Бар
- Коды:130144
108 813 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT1010N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жиынтыққа қақпағы бар 2 себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтқасы жоқ себеттің өлшемі: 210х140х115 мм
- Қаптамадағы габариттері: 340х500х430 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207647 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 4 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 108 813 ₸


