
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT88NM
- Бар
- Коды:328758
173 830 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.6 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 6.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 545 мм |
- Бағасы: 173 830 ₸


