
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FD4N
- Бар
- Коды:130146
61 287 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FD4N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемі (тұтқасыз): 210x140x115 мм
- Қаптамадағы габариттері: 320х420х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207648 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 305 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 270 мм |
- Бағасы: 61 287 ₸


