
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT4N
- Бар
- Коды:46427
81 750 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT4N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен және суық аймақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет пен қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140688 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.31 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 81 750 ₸


