
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FD11N
- Бар
- Коды:183042
86 051 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FD11N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған.
Жеткізу көлеміне 1 себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемдері: 185х240х134 мм
- Қаптамадағы габариттері: 360х470х355 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.1 кг |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 3.25 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 11 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 86 051 ₸


