
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FD88N
- Бар
- Коды:130147
116 866 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FD88N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 себет кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207649 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.1 кг |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 415 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 5.6 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 538 мм |
- Бағасы: 116 866 ₸


