
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT12N
- Бар
- Коды:73553
117 228 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT12N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен, суық аймақпен және май төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет пен қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3.25 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 6-дан 9 л-ге дейін |
| Бір ваннаның көлемі | 12 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 117 228 ₸


