
Чебуречница Hurakan HKN-EF26
- Бар
- Коды:93198
148 154 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чебуречница Hurakan HKN-EF26 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пасталар мен басқа да тағамдарды дайындауға арналған. Модель температураны реттеумен және 2 тәуелсіз қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жалпы көлемі: 26 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 165336 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.2 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 7.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречница Фритюр майының жалпы көлемі | 13 л |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 148 154 ₸


