
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FD8N
- Бар
- Коды:130148
65 386 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FD8N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 380х450х390 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207650 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 324 мм |
- Бағасы: 65 386 ₸


