
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FD1111N
- Бар
- Коды:228291
159 972 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FD1111N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар 2 себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемдері: 185х240х134 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 6.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 11 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 159 972 ₸


