
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT1616N
- Бар
- Коды:227373
226 922 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT1616N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен, суық аймақпен және май төгетін шүмектермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар себеттер кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 730х590х460 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 10 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 16 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 690 мм |
- Бағасы: 226 922 ₸


