
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT16N
- Бар
- Коды:227374
146 002 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT16N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен, суық аймақпен және май төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет пен қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 530х700х460 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 16 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 146 002 ₸


