
Чебуречница Hurakan HKN-EF9H
- Бар
- Коды:227267
124 968 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чебуречница Hurakan HKN-EF9H қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пасталар мен басқа да тағамдарды дайындауға арналған. Модель температураны реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылықтың көлемі: 26 л
- Себеттің өлшемі: 430x230x155 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 377460 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 3.9 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречница Фритюр майының жалпы көлемі | 18 л |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 124 968 ₸


