
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FT8NM
- Бар
- Коды:336843
109 834 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FT8NM ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны реттеумен және май төгетін клапанмен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне себет пен қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 300х560х450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.7 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3.2 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 109 834 ₸


