
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FDI8T PRO
- Бар
- Коды:332826
216 078 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FDI8T PRO ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель таймері бар сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жиынтыққа қақпағы бар 1 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қызып кетуден қорғау
- Қысым астында
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның өлшемдері: 300x239x202 мм
- Жұмыс қысымы: 8 бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 478 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Май төгуге арналған кран Өлшеуішқуаттылығы | 3.5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 288 мм |
- Бағасы: 216 078 ₸


