
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-EPF16
- Бар
- Коды:228268
573 003 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EPF16 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель таймермен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 580х440х570 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Бір ваннаның көлемі | 16 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Таймерқуаттылығы | 3 кВТ |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 573 003 ₸


