
Ауа қуырғыш Hurakan HKN-FDF16N
- Бар
- Коды:315291
294 327 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FDF16N ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.6 кг |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 5 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 16 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 294 327 ₸


