
Hurakan HKN-EPF24DOF қысыммен жұмыс істейтін қуырғыш
- Бар
- Коды:346785
1 886 635 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EPF24DOF қысымды қуырғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі өнімдерді көп мөлшерде майға немесе майға пісіруге арналған. Модель майды төгуге арналған таймермен және шүмекпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кіріктірілген сүзгілеу жүйесі
- Сандық басқару панелі
- Суық аймақ
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс қысымы: 8 бар
- Қаптамадағы габариттері: 510х1050х1300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 165 келі |
| Биіктігі | 1180 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Май төгуге арналған кран Өлшеуішқуаттылығы | 13.5 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 24 л |
| Бір ваннаның көлемі | 24 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 1 886 635 ₸


