
Hurakan HKN-EPF24M қысымды қуырғыш
- Бар
- Коды:346784
1 258 787 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EPF24M қысымды ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында майдың немесе майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель майды төгуге арналған таймермен және шүмекпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару панелі
- Суық аймақ
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс қысымы: 8 бар
- Қаптамадағы габариттері: 510х1050х1300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 1180 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Май төгуге арналған кран Өлшеуішқуаттылығы | 12 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 24 л |
| Бір ваннаның көлемі | 24 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 1 258 787 ₸


