
Қуырғыш OZTI OFEI 4070
- Бар
- Коды:58430
731 408 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш OZTI OFEI 4070 қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан, ванна AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне толық өлшемді себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Қолмен ысыру функциясы бар сақтандырғыш
- Майдың шашырауынан қорғау үшін пайдаланушы тарапынан еңіс
- Күтімді жеңілдету үшін қыздыру элементін 90° айналдыру
- Бұрыштары дөңгеленген тұтас керілген ванна пайдаланғаннан кейін тазалаудың жеңілдігі мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Қорғаныс қаптамасындағы қыздырғыш элемент
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP X3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7856.N1.40703.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.8 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 11 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 12 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 731 408 ₸


