
Қуырғыш OZTI OFGI 4070
- Бар
- Коды:81585
820 442 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш OZTI OFGI 4070 қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан, ванна AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне толық өлшемді себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Пьезоэлектрлік жағу
- Қолмен ысыру функциясы бар сақтандырғыш
- Майдың шашырауынан қорғау үшін пайдаланушы тарапынан еңіс
- Бұрыштары дөңгеленген тұтас керілген ванна пайдаланғаннан кейін тазалаудың жеңілдігі мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Қорғаныс қаптамасындағы қыздырғыш элемент
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7856.N1.40703.03 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.6 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 10 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 12 л |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 820 442 ₸


