
Қуырғыш OZTI OFEI 4090
- Бар
- Коды:89425
1 196 335 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш OZTI OFEI 4090 қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан, ванна AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне жарты өлшемді 2 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Қолмен ысыру функциясы бар сақтандырғыш
- Майдың шашырауынан қорғау үшін пайдаланушы тарапынан еңіс
- Күтімді жеңілдету үшін қыздыру элементін 90° айналдыру
- Қорғаныс қаптамасындағы қыздырғыш элемент
- Бұрыштары дөңгеленген тұтас керілген ванна пайдаланғаннан кейін тазалаудың жеңілдігі мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған. Суретте OFEI 8090 моделі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7856.N1.40908.02 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 18 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 22 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 1 196 335 ₸


