
Қуырғыш OZTI OFGI 8070
- Бар
- Коды:81586
1 936 234 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш OZTI OFGI 8070 қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан, ванна AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 толық өлшемді себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Пьезоэлектрлік жағу
- Қолмен ысыру функциясы бар сақтандырғыш
- Майдың шашырауынан қорғау үшін пайдаланушы тарапынан еңіс
- Бұрыштары дөңгеленген тұтас керілген ванна пайдаланғаннан кейін тазалаудың жеңілдігі мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Қорғаныс қаптамасындағы қыздырғыш элемент
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7856.N1.80703.13 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 53.1 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 20 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 12 л |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 936 234 ₸


