
Қуырғыш OZTI OFEI 8070
- Бар
- Коды:58431
1 333 266 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OFEI 8070 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан, ванна AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 толық өлшемді себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Майды қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Қолмен ысыру функциясы бар сақтандырғыш
- Майдың шашырауынан қорғау үшін пайдаланушы тарапынан еңіс
- Күтімді жеңілдету үшін қыздыру элементін 90° айналдыру
- Лазерлік кесуді қолданатын тұтас керілген пісіру беті пайдаланғаннан кейін тазалаудың қарапайымдылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Қорғаныс қаптамасындағы қыздырғыш элемент
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP X3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7856.N1.80703.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36.2 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 22 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 12 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 190 °С |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 333 266 ₸


