
Қуырғыш OZTI OF 8D
- Бар
- Коды:114973
505 817 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
8D қуырғыш OZTI қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда көп мөлшерде мұнайда әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Майды қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Сақтандырғыш термостат
- Қауіпсіздік қосқышы
- Алмалы-салмалы қыздырғыш элемент
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның өлшемі: GN 1/2
- Тостағанның тереңдігі: 200 мм
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7856.EF8D0.08 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 6 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 505 817 ₸


