
ПишТех АЖЧП-1 чебуречница
- Бар
- Коды:88056
154 730 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
АЖЧП-1 Чебуречница тағам технологиясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пасталар мен басқа да тағамдарды дайындауға арналған. Модель дайын өнімдерден майды ағызуға арналған науамен және қамыр үлестіргішімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Майды қыздыру температурасы: 200±10 °С
- Қыздыру уақыты: 20 мин.
- Өнімді қуыру уақыты: 3 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 570х510х300 мм
- Қаптама көлемі: 0,09 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044118 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.7 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 7 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 200 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 20 л |
| Ені | 830 мм |
- Бағасы: 154 730 ₸



