
Ауа қуырғыш VIATTO VA-AF677
- Бар
- Коды:197945
67 757 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Viatto VA-AF677 аэрофритюрниц жеке үйлер мен пәтерлерде майды пайдаланбай әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель дисплейі бар электрондық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пластиктен, тостаған жабыспайтын жабыны бар металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 8 кіріктірілген бағдарламалар
- Қолмен баптау режимі
- Таймер
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның көлемі: 6 л
- Температуралық режим: 30-дан 200 °C-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 480х376х424 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.82 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.53 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 6 л |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 67 757 ₸






